Ankara Kanal Açma

6 Nisan 2018
Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Açma

Türkiyenin Başkenti ve nüfusu her geçen gün artan büyük ilimiz. Ankara Kanal Açma hizmeti bu yüzden gün geçtikçe aranılan bir hizmet olmuştur.  Kalabalık artıkça oluşan sorunlarda beraberinde geliyor maalesef, insanlarımızın bazı bilinçsiz davranışları sebeb olur kanal içi tıkanmalara.  Ankara ilinin bir çok yeri  eski ve kalabalık bir yerleşim yeri olduğu için kanalizasyon ve kanal tıkanma gibi sorunların sık sık yaşanma olasılığı artıyor. Genellikle kötü bir koku ile kendini belli eden kanal tıkanması yağmurun yağması veya kanalların iyice tıkanmasıyla kirli suyun dışarı çıkması ile büyük sorunlara neden olabiliyor. Ankara Kanal Açma işlemi için profesyonel ve deneyimli bir firma ile çalışmanız işinizin hem daha kısa sürede yapılmasını sağlayacak hem de en uygun fiyata kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.

Ankara Kanal açma ve Logar Temizleme  firmamız ANKATEM 35 yılı aşkın tecrübesi ve son teknolojiye sahip cihazlarıyla 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bizi aramak. En kısa sürede güler yüzlü personelimiz sizinle iletişime geçecek ve Ankara Kanal Açma işlemini kolayca gerçekleştirecektir.

Ankara Kanal Aç Firması

Firmamız 1982’den beri bu işi yapan bir aile şirketidir. 35 yılı aşkın tecrübemizi en son çıkan teknoloji ile birleştirdir ve ortaya harika işler çıkardık.

Güler yüzlü ve eğitimli personelimiz size 7/24 hizmet vermeye hazır. 7/24 acil servis sunuyoruz ve Ankara’daki en iyi fiyatlara sahibiz. Boşaltma sorunları ortaya çıktığında çoğu zaman, hemen düzeltilmesi gereken bir sorun var demektir ve teknisyenimiz haftanın 7 günü, günün 24 saati çağrılara cevap vermektedir. Uzman ekibimiz, sorununuzu değerlendirmek ve çözüm üretmek için her zaman orada olacaktır.

Ankara Kanal Açma Hizmetleri

Drenaj problemleriniz mi var? Onları sizin için hızlı ve güvenilir şekilde tamir edebiliriz. Kanal açma uzmanımızla, drenaj ile ilgili hizmetlerin tam kapsamını sunuyoruz. Bu, kurulum, servis, onarım, tadilat, drenaj yılanı, dren değiştirme ve kazmayı kapsar. Bizimle iletişime geçin ve Ankara Kanal Aç hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşın.

24 SAAT ANKARA KANAL AÇMA ACİL SERVİSİMİZDEN BİLGİ ALIN

Ankaralı birçok ev sahibi, basit mesken drenaj sorunlarını kendileri halledebileceklerini düşünüyor. Ancak Kanal Açma sorununu kendiniz çözmeye çalıştığınızda boru hattına daha fazla zarar verebilir ve olduğundan daha çok maliyete neden olabilirsiniz.

Bu yüzden herhangi bir sorun olduğunda Ankara Kanal Temizleme firması ANKATEM’i aramaktan çekinmeyin. Size Ankara’nın en uygun fiyatlarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ekibimiz hızlı bir şekilde yanıt verecek ve kanalizasyonlarınız hiç vakit kaybetmeden akacak! Küçük veya büyük bir drenaj problemi, düzgün bir şekilde ele alınmadığı takdirde, büyük bir kanalizasyon tıkanmasına çok hızlı bir şekilde yol açabilir. Uzman su tesisatçıları ekibimiz tamamen sigortalıdır ve kanalizasyon, tuvalet, küvet, lavabo ve kanal ile ilgili sorunlara hazırdır.

Firmamız yıllardır her türlü problemle ve tıkanıklık türüyle karşılaştığı için kısa sürede sorunu çözebilmektedir. Hedefimiz kırmadan dökmeden tıkanıklığı en kolay ve en hızlı şekilde açmaktır.

7/24 Kanal Aç ANKATEM, Ankara’daki tüm drenaj temizleme onarımı ve ev sıhhi tesisat onarımı için bir numaralı sağlayıcıdır. Ekibimiz derhal gelecektir ve her zaman bir işe girmek için tam donanımlıdır. Memnun oluncaya kadar bir işi tamamlamayacağız. Mevcut probleminizin düzeltildiğinden ve olası sorunların önlendiğinden emin olmak istiyoruz.

Ankara Kanal Açma Hizmetlerimizden Bazıları

Kanalizasyona, su tesisatı tahliyesine, yüksek basınçlı su tahliyesine, tahliye tahliyesine veya tahliyesine ihtiyaç duyduğunuzda, video incelemesine yardımcı olabiliriz. ANKATEM Ankara Kanal Aç müşterilerimize her gün yardım ettiğimiz tahliye hizmetlerinden bazıları:

 • Güvenli Drenaj Açıcısı
 • Drenaj Temizliği
 • Kırık Drenaj ve Kanalizasyon Hatları
 • Kanal Muayene
 • Drenaj Temizliği
 • Kazısız Kanalizasyon ve Boru Astarı
 • Açık Drenaj Temizliği
 • Kapalı Drenaj Temizliği
 • Kanalizasyon Onarımı
 • Kamera denetim
 • Kanalizasyon İtici Servisi
 • Mutfak Süzgeçleri
 • Tuvalet Sifonlar
 • Sıhhi Tesisat Hizmetleri
 • Hidro-Açma
 • Rooter Hizmeti
 • Blokaj Kaldırma
 • Duş Süzgeçleri
 • Ağaç Kökünün Kaldırılması
 • Banyo Lavabosu Süzgeçleri
 • Kanal Belirleme
 • Kanalizasyon Temizliği
 • Drenaj Servisi
 • Kanal Görüntüleme
 • Bozuk Kanal gider yama

Tüm bu işlemler için özel kanal görüntüleme cihazlarımızı ve son model vidanjör araçlarımızı kullanarak kırmaya gerek kalmadan tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit edebiliriz.

Ankara Kanal Açma Kamerayla Görüntüleme Hizmeti

Firmamız  başarımızın temelini tecrübemizle teknolojiyi bir araya getirmek olduğundan bahsetmiştik. Ankara Kanal Açma hizmetimizde kullandığımız teknolojilerden biri de kanal görüntüleme hizmetidir.

Kanal görüntüleme hizmeti sayesinde tıkanıklığın yeri ve nedeni kırmaya gerek olmadan tespit edilebilir.

Kameramızı kanalın içerisine bırakarak özel cihazımızdan kanalın içerisini gözlemleriz. Tıkanıklığın tam yerini bu şekilde kırmaya gerek kalmadan belirleyebiliriz. Ankara Kanal Aç işleminde önemli bir diğer nokta da tıkanmanın neden olduğudur. Tıkanıklık basit yaprak gibi atıklardan kaynaklanıyorsa özel kimyasal karışımla önce tıkanıklığı açar sonra da vidanjör aracımızdan tazyikli su sıkarak kanalı iyice yıkarız. Tıkanmaya neden olan artıkları da vidanjör aracımızla çekeriz böylece kanalınız tertemiz olur ve uzun süre bir daha tıkanmaz.

Sağladığımız Kanalizasyon Temizlik Hizmetleri

 • Drenaj temizliği
 • Su jeti
 • Kanalizasyon jeti
 • Hydrovac
 • Kanalizasyon görüntüleme
 • Kanalizasyon onarımı
 • Kazı

Ankara Kanal Aç Firması Nasıl Seçilir?

Ankara Kanal Açma Firmaları ile çalışmanız gerektiğinde, iyi ellerde olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet veren Ankatem’de, kaliteli sonuçlar sağlamaya yönelik eğitimli ve kararlı olduğumuzdan emin olabilirsiniz. 1982 yılından beri faaliyette bulunmaktayız ve Ankara’daki ev ve iş sahiplerinin güvenini kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Kanal temizleme şirketimiz, kanalizasyon hatlarını temizlemek, karter pompaları kurmak, kanalizasyonları incelemek, tıkanıklıkları tespit etmek ve yanal pompaların bakımını yapmak gibi konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için çok değerli hizmetler sunmaktadır.

Deneyimli, Profesyonel Ankara Kanal Temizleyicileri

Bölgedeki en saygın drenaj temizlik şirketlerinden biri olmak için çok çalıştık. Eğitimli teknisyenlerimizden biri evinize veya iş yerinize geldiğinde, derhal ve profesyonel nezaketle işinizin yapılmasını bekleyebilirsiniz. Sistem ve cihazların bakımı ve tıkanmış hatların temizlenmesi konusunda tecrübemiz var. Nitelikli yüklenicimiz, yeni eviniz için bir karter pompa kurulum hizmeti sağlamak veya eski kiremitli bir duşun altında gizlenen Ankara Kanal Açma sorunlarını çözmek için doğru ekipmana ve eğitime sahiptir. Çalışmamızı tamamladıktan sonra, drenaj temizleme sisteminizin bir kez daha olduğundan emin olmalısınız.

Ankara Kanal Aç Hizmetine İhtiyacınız Olduğunda Bize Ulaşın

Firmamızda ki tüm teknisyenler ve personel müşterilerimiz için en iyi sonuçları sunmaya adamıştır. En önemli önceliklerimizden biri, kendi ailelerimiz için beklediğimiz hizmetlerin aynısını sizin için de sağlamaktır. ANKATEM evinizde veya iş yerinizdeki sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etmek için modern ekipman ve teknolojiye yatırım yaptık. Akşam ve hafta sonu randevuları hakkında bilgi alın ve uygun fiyatlarımız oranlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Neden bizi seçmelisiniz?

Aile Şirketi

Tam hizmet veren bir tesisat ve tahliye yüklenicisi olarak, müşterilerimizi bakım veya onarım sürecinin her adımında yönlendirmekten gurur duyuyoruz. Gecenin ortasında sızan bir boruyla ilgili size yardımcı olmak için en iyi banyo armatürünü seçmenize yardım etmekten de. Ankara Kanal Aç ANKATEM 1982’den beri hizmet veren bir aile şirketidir. Çocuklarımıza bakmak ve kendimizi daha iyi yapabileceğimizi düşünmek için asla eve gitmeyeceğimizi garanti ediyoruz. Çocuklarımız adına ve bir gün onlara iyi kurulmuş bir iş verme umuduyla, ANKATEM her bir müşteriyi aile gibi  hizmet edecek ve her zaman sizin için en iyisini yapacaktır.

Ankara Kanal Açma İçin Aynı Gün Servis

Büyük ölçekli kurulumlar ve tadilatlardan küçük tamirlere ve değiştirmelere kadar, ANKATEM Uzmanı her zaman mükemmel bir sıhhi tesisat hizmeti ve işçilik sunar. En iyi iş kalitesini, sıhhi tesisat sektörünün rakipsiz uzmanlığını ve hiç kimsenin göremediği bir müşteri hizmetleri düzeyini garanti ediyoruz. Tüm drenaj ve tesisat ihtiyaçlarınız için ANKATEM’i arayın ve pişmanlık duymayın!

24 Saat Acil Servis

Acil durumunuz acil durumumuzdur. İşten sonra eve geldiğinizde taşan pis suları görmek elbette sinirlerinizi bozacaktır ancak en hızlı çözüm için bizi istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Her zaman, gündüz veya gece, sizin için buradayız. Ankara Kanal Aç ANKATEM, size günde 24 saat, yılda 365 gün mükemmeliyet sunmayı garanti eder!

Ankara Kanal Açma Sorunu Yaşamamak İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Sıhhi tesisat ve Ankara Kanal Aç sorunları söz konusu olduğunda, tıkanmış kanalizasyonlar insanların boruları ile ilgili en yaygın şikayetlerden biridir. Çoğu kişi, tıkanmış bir tahliye ile başa çıkmanın nasıl bir şey olduğunu bilir. Lavabo suyu gerektiği kadar çabuk boşaltmıyorsa, tuvaletleriniz tıkanabiliyor ve duş su ile dolabiliyor. Herkes tıkanmış bir gidere sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyor olsa da, onları her gün tıkayan günlük ürünleri bilmezler.
 • Saç – Saç tıkanmış kanalizasyon söz konusu olduğunda en büyük suçlulardan biridir. Drenaj koruyucunuz yoksa engellemek de zordur.
 • Kahve – İnsanların kahve tellerinin drenler için iyi olduğunu düşündüğü bir zaman vardı. Ne yazık ki, durum böyle değil. Daima kahve telvelerinizi çöp kutusuna atın.
 • Kağıt – Tuvalet kağıdı suda çözünecek şekilde tasarlanabilirken, çoğu kağıt ürünü değildir. Kağıt havluların ve diğer hijyenik kağıt ürünlerinin uygun şekilde bertaraf edildiğinden emin olun.
 • Pamuk Topları – Kağıt gibi, pamuk topları kanalizasyon hattında çözülemez . Kanalizasyona girmediklerinden emin olmak önemlidir.
 • Gres – Yağı yuvarlarken sertleşeceği gresi boşaltırken aklınızda bulundurun. Bu, kötü tıkanmış hatlara yol açabilir.

Ankara Kanal Açma ANKATEM Temizlik Şirketi

ANKATEM Kanalizasyon ve Drenaj Temizlik hizmeti yerel olarak sahip olunan bir Ankara kanalizasyon şirketi ve drenaj temizlik şirketidir. Ankara merkezli ANKATEM  1982’den beri sahip olduğu ve işlettiği aile işletmesidir. Şehirlerimizdeki temizlik şirketi kaliteli müşteri hizmetlerinin ve dürüst iş uygulamalarının önemini bilir, bu nedenle ANKATEM Ankara Kanal Aç Firmasını aradığınızda mümkün olan en iyi hizmeti alacağınızı bilirsiniz. Dürüstlük, Dürüstlük ve Kaliteli Hizmet, Ankara’daki tahliye temizleyicilerinin her müşteriye her zaman sunmak için çaba gösterdiği birkaç şeydir.

Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Açma kanalizasyon teknisyenlerini tıkayan kanalizasyon hatlarınızın düzgün çalışmasını sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve müşterilerimizin evlerinde oluşan kanalizasyon yedeklerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bir kanalizasyon arızası olduğunda, Ankara Kanal Aç Drenaj Temizleyicilerimiz “ilk yardım çağırın!” Güvenebileceğiniz bir Ankara Kanal Aç drenaj temizleyici bulmak, kanalizasyon hatlarınıza geldiğinde rahat olmanızın anahtarıdır.

Ankara’daki drenaj temizleyicileri, hem konut hem de ticari binalar için her türlü drenajı temizleme konusunda uzmanlaşmıştır. Ankara Kanal Aç drenaj temizlik hizmetleri, büyük ve küçük kanalizasyonları temizlemeyi içermektedir.

Ankara Kanal Aç konut kanalizasyon temizleme hizmetlerimiz evinizdeki, kasabanızdaki, dubleks veya apartman dairenizdeki tüm kanalizasyonları kapsamaktadır. Konut hatları şunlardır: Ana hatlar, lavabolar, tuvaletler, duşlar, küvetler, yer süzgeçleri, kanal hatları, donmuş hatlar, çamaşır suları ve çöp atıkları. Daha fazla bilgi ve bu hizmetlerin açıklaması için hizmetler sayfamızı inceleyin.

Ankara Kanal Aç kanalizasyon temizleme hizmetlerinin sunduğu ticari kanalizasyon temizleme hizmetleri:  küvetleri, yer süzgeçleri, yağ tutucuları, lavabolar, tuvaletler, dondurulmuş hatlar, ana hatlar, duş hatları, suları hızlıca akıtmayan kanalizasyonlar.

Ankara Kanal Aç temizleyiciler aşağıdaki ticari alanlarda uzmanlaşmıştır: Apartman kompleksleri, perakende binalar, üretim şirketleri, oto mağazalar, restoranlar, oteller, spor tesisleri, marketler, marketler, mülk yönetimi şirketleri, çiftlikler ve diğer birçok işletme.

Ankara Kanal Aç tahliye temizleyicileri, tahliye temizleme ihtiyaçlarınızı programınıza uygun hale getirmek için çalışırlar ve mükemmel bir fiyata güvenebilecekleri her müşteri kalite hizmetini sunmaya çalışırlar. Teknisyenlerimiz, hatlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için tesisatçıları ile yakın bir şekilde çalışıyorlar.

Ankara Kanal Açma ANKATEM Kanalizasyon ve Drenaj Temizlik Hizmetleri’nde – “Sorunlarınızı tam anlamıyla temizliyoruz!”

Kanalizasyon veya drenaj hattını tamir etmek küçük veya büyük olabilir ve kanalizasyon hattı onarımı için deneyimli, eğitimli bir uzmana ihtiyacınız vardır . Tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve modern teknolojimiz sayesinde, herhangi bir kanalizasyon tahliye borusu problemini daha düşük bir maliyetle onarabilir ve ayrıca evinizin veya tesisinizin kullanım dışı kaldığı süreyi en aza indirebiliriz.

Bazı teknisyenlerimiz 355 yılı aşkın bir süredir kanalizasyon onarım ve montaj tecrübesine sahiptir ve geçmişte çok sayıda kanalizasyon onarımı çeşitliliği bulunan projeler üzerinde çalışmışlardır.

Herhangi bir kanalizasyon sorununu, herhangi bir kanalizasyon tamiratını veya kanalizasyon tesisatını düşük bir maliyetle ve minimum sürede çözmenize yardımcı olabiliriz. Ankara Kanal Aç konut ve ticari kanalizasyon onarım, değiştirme ve kurulum hizmetleri seçimimiz şunları içerir:

 • Kanalizasyon Hattı Onarım Hattı kapalı veya  açık
 • Kanal değiştirme
 • Kazısız Kanalizasyon Onarımı
 • Kanalizasyon Muayene
 • Ana Kanalizasyon Borusunun Değiştirilmesi
 • Kanalizasyon Boru Tesisatı
 • Kanalizasyon Tamir Yağı Ankara
 • Ankara Boru Patlatma Onarımı

Kanalizasyonlarınızda sorun yaşıyorsanız, kanalizasyon onarımları için beklemeyi beklemeyin. Sorun, zaman geçtikçe daha da kötüye gidecek ve daha da kötüye gidecek. Hızlı, güvenilir acil durum kanalizasyon onarımı, kanalizasyon temizliği ve Ankara boyunca daha fazlası için Kanalizasyon alanındaki deneyimli kanalizasyon onarım müteahhitlerini arayın.

Atık Su Boru Tamir  ve Ankara Kanal Açma Maliyeti

Kanalizasyon boru onarımında uzmanız . En son teknolojiyi kullanarak, kanalizasyon sorunlarını ev sahibi için mümkün olduğunca noninvaziv olacak şekilde sabitlemeye odaklanıyoruz. Diğer bazı şirketler, yerel bir onarım yapmak yerine kırık bir borudan dolayı yeni bir kanalizasyon borusunu çalıştırmak veya değiştirmek için bir servet ya da tüm hattı kazmak ve değiştirmemek için akıllı teknikler kullanmak isteyebilir.

Modern kanalsız kanalizasyon tamir teknikleri ve boru bağlantı hizmeti ile kanalizasyon müteahhitlerimiz genellikle bahçenizi kazmadan sorunu çözebilir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere, bir kanalizasyon hattı onarımı işi planladığımız zaman birçok şeyi dikkate alıyoruz:

 • Çimleriniz. Kimse çimlerin üzerindeki büyük, çirkin deliklerle uğraşmak istemiyor. Eğer birçok Ankara ev sahibi gibi iseniz, yemyeşil, bakımlı bir bahçede büyük gurur duyuyorsunuz. Kanalizasyon sorunlarınızı giderirken çimenlerinizi güvende tutacağız.
 • Bahçeleriniz ve çevre düzenlemeleriniz. Endişelenme, kanalizasyon hatlarını tamir etmek için bahçeni açmayacağız. Ankara Kanal Aç kazısız onarım servisi ile ağaçlarınız, çiçekleriniz ve bitkileriniz kanalizasyon onarım çalışmalarımızdan etkilenmeyecektir.
 • Araba yolların, patyoların ve diğer beton alanların. Geçmişte, kanalizasyon onarım şirketleri bazen kanalizasyon hattına erişmek için bir ev sahibinin verandasına veya araba yoluna zarar vermek zorunda kalmıştır. Neyse ki, bu büyük ölçüde geçmişte bir şeydir. Sürüş yolunuzu yırtmak dağınık ve pahalı bir problemdir, ancak artık kanalizasyonun altında olsa bile artık neredeyse hiç gerçekleşmez.

Eski kanalizasyon borularının mutlaka değiştirilmesi gerekmez. Tecrübeli kanalizasyon ve drenaj müteahhitlerimiz, 35 yıldan daha uzun bir süre kullanılabilmeleri için kanalizasyon borularının hasar görmesini onarabilirler. Bu gerçekten sorunun durumuna ve bileşenlerine bağlıdır ve her kanalizasyon onarım işi benzersizdir.

Kanalizasyon hattınızda bir sorun olduğunda, size önerebileceğimiz en iyi şey  kanalizasyon veya kanalizasyon sorunları ve onarımları için kanalizasyon tesisatçılarını aramaktır. Sizin için de hiçbir sorun olmadan, sizin için sorunu ortaya çıkarırız.

Ankara’da tekrarlanabilir uygun fiyatlı kanalizasyon müteahhitleriyle çalışın

İşimizi garanti ile sağlıyoruz, böylece işin doğru yapıldığını ve bir kez ödeme yaptıktan sonra drenaj ve kanalizasyondaki problemi çözdüğünüzden emin olabilirsiniz.

Bir Ankara Kanal Aç kanalizasyon ve tahliye onarım tahmininizi yazılı olarak, seçenekler hakkında net bir açıklama ve ne yapılabileceğini ve ne kadar önce başlayacağınızı, bunun için ne yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Çoğu durumda, kanalizasyon borularının yapısal bütünlüğü ile ilgili problemlerin çözümü için boru patlatma  /  kanalsız kanalizasyon onarımı tercih edilen bir yaklaşımdır.

Ankara Kanal Aç çatlak, kırık veya başka bir şekilde arızalı olan kanalizasyon hatları şaşırtıcı bir şekilde yaygın bir olaydır, genellikle kontrolden çıkan sarsıntılı hasara bağlı olarak ortaya çıkar.

Ankara Kanal Aç boru korozyonu ve ağaç kökleri, kanalizasyon sızıntılarından arındırılmış kanalizasyon, kanalizasyon kokusu veya nemli alanlar gibi problemleri fark etmeden, ev sahiplerine farketmeden boruları sessizce tahrip edebilir.

Borunun bir bölümüne ciddi bir hasar geldiğinde, Ankara Kanal Aç “boru patlaması” adı verilen bir yöntem en yaygın kanalsız kanalizasyon onarım çözümüdür. Boruların patlamasını boru hattından ayıran eski, hasarlı boru tamamen değiştirilmiştir.

Boru patlama ağır ekipman gerektirir, ancak herhangi bir kazı gerektirmez.

Böylelikle, ev sahiplerinin mülklerinde çukurlu boru onarım sürecini kolaylaştırmanın yanı sıra müteahhitler için kanalizasyon boru onarım sürecini basitleştirmeye gerek kalmaz.

Boru patlatma hizmeti ve Ankara’da kazısız kanalizasyon onarımı için diğer seçenekleri öğrenmek için bizi bugün arayın, Ankara Kanal Aç Kanalizasyon & Drenajı bizi arayın.

Ankara Kanal Açma Servisi Nasıl Çalışır?

Boru patlaması, kanalizasyon borusunun ciddi şekilde hasar görmüş kısımlarını tamamen itmek ve ortadan kaldırmak için yeni bir boru ile değiştirilerek tasarlanmıştır.

Müteahhitler, sorunun niteliğini ve yerini doğrulayan kanalizasyon video denetimi ile başlar.

Bir kablo, daha sonra bir patlama kafası olarak bilinen özel bir hidrolik veya pnömatik makineye bağlanır. Patlama kafası konik bir şekle sahiptir ve eski boruyu tamamen parçalara ayırır. Patlama borusunun arkası yeni bir boru bölümüne bağlanır.

Ankara Kanal Aç ile eski boru tahrip edildiğinde ve itildiğinde, yeni boru arkadan çekilir.

Kanalizasyon dışı kanalizasyon onarımı için kullanılan birkaç ana tip boru patlaması vardır :

 • Pnömatik boru patlaması. Pnömatik boru patlama, patlama kafasını ileri doğru sürerek eski boruyu patlatmak için titreşimli hava kullanır. Bu, kafanın borunun duvarına doğru bastırılmasını sağlayan bir vinç kablosu ile tekrarlayan bir “çekiçleme” etkisi yaratır.
 • Hidrolik genleşme. Hidrolik borular eski borudan geçerken açılır ve kapanır.
 • Statik çekme. Bu tip boru patlaması, kafasında özel hareketli parçalar içermez; daha doğrusu, sadece parçalanmış bir matkap çubuğu tertibatı ile borudan çekilir.
Ankara Kanal Açma Ne Zaman Kullanılır?

Boru kaplamasından farklı olarak Ankara Kanal Aç, boru hattının kolayca kaplanması için çok zarar gören boruların kazısız kanalizasyon onarımı için kullanılır . Tipik bir onarım işi, 400 metreye kadar borunun değiştirilmesini gerektirecektir, ancak boru patlaması, daha uzun mesafelerde başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Birkaç durumda, çok yoğun veya su masasının altında kalan toprak, önemli ölçüde daha fazla kuvvete ihtiyaç duyulduğu için, başarılı boru patlamalarına engel olabilir. Çok gevşek olan toprak da zor olabilir, bu yüzden kanalizasyon borusu onarımı için boru patlaması göz önünde bulundurulduğunda , yükleniciler toprak kalitesini dikkate alacaktır.

Kanalizasyon problemleriniz varsa, bugün Ankara Kanal Aç Kanalizasyon & Tahliye hattında bizi arayın. Boru patlaması gibi son derece etkili kazısız kanalizasyon boru tamir teknikleri sayesinde, bahçenizi zarar vermeden sizin için problemi hızlı bir şekilde çözebiliriz.

Ankara Kanal Açma, kanal temizleme ve kanalizasyon açma hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet…