Ankara Logar Tıkanıklığı Açma

 • Ana Sayfa
 • Ankara Logar Tıkanıklığı Açma
23 Nisan 2018
Ankara Logar Tıkanıklığı Açma

Ev sahiplerinin çoğu, logarlar tıkanana kadar bir logarın olduğunun bile farkında olmazlar. Kanalizasyon tıkanması yaşayan birçok kişi, göz ardı edildiğinde maliyetli olabilecek hoş olmayan sorunlar yaşayabileceğini kabul eder. Kanalizasyonunuzun yavaş ilerlediğini fark ederseniz, bu bir tıkanıklığın başlangıcının olabileceğinin erken bir göstergesidir. Ankara Logar Tıkanıklığı Açma firmasını hemen aramalı sorunu daha başındayken kolayca çözmelisiniz.

Tipik bir Ankara Logar Tıkanıklığı Açma kanalizasyon sistemi, her binaya bağlanan ve atık suyu iki atık su geri dönüşüm tesisine nakleden bir boru şebekesinden yapılmıştır. Kanalizasyon tıkanıklıkları kanalizasyona yol açabilir. Bu tür tıkanmaları önlemenin birçok yolu vardır:

 • Ankara Logar Tıkanıklığı Açma işlemine gerek olsun istemiyorsanız asla yağları, yağları kanalizasyona, çöp atıklarına veya tuvaletlere koymayın. Bunun yerine yağları bir kavanoza veya kutuya koyun ve toplama için çöp kutusuna atın.
 • Tek kullanımlık paçavralar koymayın ya da kanalizasyon veya tuvaletleri yıkayın. Ürün “yıkanabilir” olduğunu iddia etse bile, tıkanmalara ve kanalizasyon pompalarına zarar vermez.
 • Kökenin girmesi, ciddi tıkanıklıklara ve hatlara zarar verebileceğinden, kanalizasyon yanlarına yakın ağaç veya çalı dikmeyiniz.
 • Hatların serbest çalıştığından ve tıkanıklık veya kök girişi olmadığından emin olmak için kanalizasyon yanlarına periyodik temizlik ve incelemeler yapın.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma ekipleri iyi bir tarafsız bilgi kaynağıdır ve müşterilerimize bir eylem planı üzerinde karar vermelerine yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Yapmanız gereken tek şey, sorularınız varsa bizimle iletişime geçmektir.

Su hasarı üç tip kirlenmiş su ile sınıflandırılabilir. Ankara Logar Tıkanıklığı Açma Profesyonelleri, karşılaştığınız suyun türü için uygun eylem planını belirlemek için evinizi veya işinizi inceler.

ANKARA LOGAR TIKANIKLIĞI AÇMA ÜÇ TİP KİRLENMİŞ SU:

Kategori 1: “Temiz Su”

Kategori 1 su, kırık su kaynağı veya sızdıran musluk gibi temiz bir kaynaktan elde edilir. Hızlı bir şekilde işlem görmezse, bu su süre uzunluğuna, sıcaklığa ve çevredeki kirletici maddelerle temas durumuna bağlı olarak kategori 2 veya 3’e dönüşebilir.

 • Kırılmış su hattı gibi temiz bir kaynaktan su
 • Tedavi edilmezse, kategori 2 veya 3’e dönüşebilir

Kategori 2: “Gri Su”

Kategori 2 su kirlenmiş ve rahatsızlığa veya hastalığa neden olabilir. Örnekler arasında çamaşır makinesi taşması; Bazı idrar ile tuvalet taşması, ancak dışkı yok; veya bulaşık makinesi taşması. Sıkıntı bu aşamaya gelmeden Ankara Logar Tıkanıklığı Açma hizmeti almalısınız.

 • Bakteri ve virüs içerebilir
 • İşlenmemişse kategori 3’e hızla düşebilir

Kategori 3: “Siyah Su”

Kategori 3 su aşırı derecede kirlenmiş ve yutulduğunda ve temaslardan kaçınılması halinde ağır hastalığa veya ölüme neden olabilir. Örnekler arasında nehirlerden veya akarsulardan gelen su baskınları, tuvalet kapağının ötesindeki su, dışkıyla birlikte klozet suyundan gelen su veya mikrobiyal büyümeyi desteklemeye başlamış duran sular sayılabilir. Acil Ankara Logar Tıkanıklığı Açma hizmeti almalısınız.

 • İşlenmemiş kanalizasyon, sert kimyasallar ve mikroplar içerebilir
 • Su basan nehirlerden veya kanalizasyon suyundan su
24 Saat Acil Ankara Logar Tıkanıklığı Açma Servisi

Kanalizasyon yedeği ile kirlenmiş su acil bir durum olarak düşünülmeli ve mümkün olduğunca çabuk ele alınmalıdır. Ankara Logar Tıkanıklığı Açma Profesyonelleri günde 24 saat, yılda 365 gün hizmet vermektedir. Evinizi veya işinizi güvenli bir şekilde geri yüklemek için özel eğitim, ekipman ve koruyucu donanım ile su hasarı restorasyon uzmanlarıdır.

Atık su arıtma sisteminizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için düzenli servis tavsiye edilir. Ankara Logar Tıkanıklığı Açma, aşağıdakileri sağlayan eksiksiz bir kanalizasyon hizmet sözleşmesi sağlar:

 • Pompalar çıkarılır, kontrol edilir ve temizlenir.
 • Boruların kontrol edilmesi, vanalar vb. dahil olmak üzere iyi çalışır durumdadır.
 • Distribütörler kontrol edilir.
 • Diyaframlar ve filtreler kontrol edildi ve / veya değiştirilir.
 • Kapak contaları, kilitler ve menteşeler dahil olmak üzere çabuk bozulan parçaların değiştirilmesi.
 • Pompalar çalışma koşulları altında test edilir.
 • Kontrol Panelinin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol etme, zamanlayıcılar, tüketici birimleri ve devre kesiciler vb.
 • Şamandıralar ve / veya yüksek seviye alarmlar kontrol edilir.
 • Bazı ünitelerde yağ ikmali.
 • Ünitelerin arındırma veya temizlik yapması gerekip gerekmediğine bakılır.
Özel atık su arıtma tesisleri için Ankara Logar Tıkanıklığı Açma

Halen özel atık su arıtma tesislerine ek olarak çok sayıda restoran, alışveriş merkezi, ofis binası ve apartman kompleksleri için atık su hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Çok tanklı sistemler ve büyük ve küçük arıtma tesisleri ile ilgili 35 yılı aşkın deneyime sahibiz Kanalizasyon ve septik sisteminizin tüm ihtiyaçlarına yardımcı olmak için buradayız.

Tıkanıklıklar için artık endişelenmeyi bırakın foseptik temizleme, kanal temizleme, kanalizasyon temizleme, banyo giderleri ve mutfak giderlerini açma gibi birçok tıkanıklıkta size profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve yurtdışından getirttiğimiz robotlarımız, vidanjör aracımız ile tam olarak hizmetinizdeyiz. Uzman ve deneyimli ekibimiz, son teknoloji cihazlarla birleşince profesyonel ve kaliteli hizmete ulaşmak bizim için çok kolay.

Çalışmamızın yanındayız ve uygun fiyatlarla hızlı, temiz ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Gres, septik ve yıkama sularına çok aşinayız ve tedavi tesisinizin performansını yıllar ve yıllar boyunca en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Yapılan tüm sıhhi tesisat ve drenaj işleri aşağıdakiler dahil olmak üzere denetlenmelidir:

 • Sıhhi tesisat işleri dahil tüm yeni konutlar ve tadilatlar
 • Sıhhi tesisat ve drenaj işleri dahil tüm ticari ve endüstriyel gelişmeler ve genişletmeler

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma denetimleri aşağıdakilere uygunluğu kontrol edecektir:

 • Sıcak ve soğuk su boruları, demirbaşlar ve bağlantı parçaları
 • temperleme valfleri dahil sıcak su sistemleri
 • havuzlar, havuz pompaları ve boru işleri
 • Ekstra gullies (aşırı akışlı) dahil drenaj boruları
 • geri akış önleme cihazları (sınır koruma ve bölge koruması)
 • Ticari atık altyapısı (ev dışı atıksu gelişmeleri için)
 • Herhangi bir felaketten sonra evinizi veya iş yerinizi restore etmeye hazırız
 • 24/7 eğitimli ve iyi donanımlı uzmanlarımız acil ihtiyaçlarınızı karşılar
 • Sizin önceliğimiz olarak, ne yaptığımızı ve söylediklerimizi yapıyoruz.

Engellenen bir drenajınız, tıkanmış tuvaletiniz, lavabolarınız, hatta kötü kokularınız ya da belki de ağaç kökleriniz yaşarsanız, kanalizasyonlarınız zarar görebilir. yardım etmek için buradayız. Yüksek basınçlı jetter ve roding ekipmanlarımızla, tıkanmış kanalizasyonları temizleyebilir, uzaktakileri, ızgaraları, yığın boruları, pis suları, taşmaları, sondajları ve yağları giderebiliriz. Ankara Logar Tıkanıklığı Açma ile ayrıca boruları kirletebilir ve kök kesme, tahliye testi ve takibi yapabiliriz.

Yüksek basınçlı Harbon Jetter, iç ve ticari mekanlarda erişim zor alanları için 200 metreye kadar jetleme yapabilir.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma yanında yeni tesisler döşüyor ve mevcut boru tesisatını tamir ediyoruz, ayrıca arazi kanalizasyonlarını, kanalizasyon kanallarını, havayı emenleri, önleyicileri, muayene odalarını, rögar kapaklarını ve çerçeveleri monte ediyoruz. Bazen, özel ebatlara uyacak şekilde ölçmek için rögar kapakları ve çerçeveleri tedarik etmemiz gerekiyor.

Hata yeri, önleyici bakım ve problem çözme bizim uzmanlık alanımızdır.

Logarlar tıkandığı zaman etrafa yağmur ve atık su borularındaki sular taşacaktır. Yaz aylarında bu pis sular yüzünden insanlara bakteriler bulaşabilir ve bulaşıcı hastalıklara neden olabilir. Bu yüzden geç kalmadan Ankara Logar Tıkanıklığı Açma hizmeti almalısınız.

Kış aylarında ise Ankara’da kar yağışı olduğu için taşan sular donabilir ve arabaların, insanların kaymasına neden olabilir bu da büyük bir hayati tehlikeye sebep olacaktır.

Bu durumu önlemenin sebebi daha önce de belirttiğimiz gibi Ankara Logar Tıkanıklığı Açma hizmetlerinin düzenli olarak yapılmasıdır. Taşmayı, tıkanmayı beklemeden apartman sakinleri, oteller, AVM’ler, iş yerleri düzenli olarak logarları, su giderlerini kontrol ettirmelidir.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

Firmamız Ankara Logar Tıkanıklığı Açma işlemine başlamadan önce bir tıkanıklık varsa tıkanıklığın yerini ve sebebini belirler.

Tıkanıklığa sebep olan şey çok sert bir cisim olabilir ve bu belirlenmeden tıkanıklık açma işlemi yapılırsa gider borularına zarar verilebilir. Bu da zaman kaybı ve daha fazla maliyet demektir.