Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 • Ana Sayfa
 • Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma
26 Nisan 2018
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması arıyorsanız doğru yerdesiniz:)) Bize ulaşmanız halinde kısa süre içinde yanınızda olacağız. Sıhhi tesisat konusunda yaşanan acil durumlar her zaman can sıkıcıdır. Tıkanmış kanalizasyonlar ve tuvalet hemen dikkat gerektirir. Duşunuzda ya da lavabonuzdaki tıkanmaları fark ederseniz hemen bir profesyonel çağırmalısınız. Ankara Tuvalet Açma hizmeti için 7/24 arayabilirsiniz. Ankara’daki Ankara Tuvalet Açma teknisyenleri kanalizasyon temizliği ve tuvalet tıkanıklığı açma da uzmanlardır. Sorun alanını izole etmek ve hızlı bir şekilde bir çözüm bulmak için en yeni sıhhi tesisat teknolojisini kullanıyorlar. Dost ve profesyonel sıhhi tesisat teknisyenlerimiz, kanalizasyon hattınızın bakım ve onarımı konusunda ve istenmeyen katastroflardan ve Ankara Tuvalet Açma için  yüksek faturalarından kaçınmanızda size yardımcı olurlar.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Kanalizasyon Hattındaki Kökler

Birçok şey bir kanalizasyon hattını tıkayabilir ve Ankara Tuvalet Açma işlemine ihtiyacınız olabilir. Çalı ve ağaç kökleri bir nedendir. Kanalizasyon hattınızın avlunuz altında kalması nedeniyle, bitkilerin kök sistemleri bazen hatta çizgiye ulaşır ve nem arayışına girer. İçeri girdiğinde, atık, saç ve gres yakalarlar. Ne kadar çok yakalarlarsa, o kadar çok kaparlar, ve hat tıkandıktan sonra kanallarınız tıkanmaya başlar. Pistonlar ve sıvı tahliye temizleyicileri kökler için uygun değildir; kökler güçlüdür ve su ve besin maddelerini aramaya devam edecektir. Tedavi edilmeden bırakılırsa, sonunda çizgiyi tamamen bloke eder veya kırılmasına veya daralmasına neden olurlar. Bununla birlikte, doğru teşhis maliyetli bir onarım faturasından kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Ankara’daki Ankara Tuvalet Açma profesyonellerin inatçı köklerini ortadan kaldırma yolları vardır. Ankara Tuvalet Açma yeni teknolojiler ile çok kolay ve kısa sürede yapılmaktadır.

Gres Yağ

Yağ, kanalizasyon hatları için başka bir sorundur. Gres hiçbir zaman bir tahliye edilmemesine rağmen, insanlar bazen dikkatsizdir. Zamanla, bu yağ kanalizasyon hattının içinde birikebilir ve hatta saç ve diğer parçacıkları yakalayabilir. Sonunda, tahliyenizi yedekleyen bir tıkanıklık oluşur. Ankara Tuvalet Açma Tıkanıklık, kanalizasyon hattınızda derin olduğundan, ona erişemezsiniz. Ve yağ olduğu için kimyasal maddelerin en az etkisi olacaktır.

Armatürler ve Borulardan Korozyon

Metal borular sonunda paslandı. Kanalizasyon hattınız yaşla birlikte zayıflarken, basınca karşı hassas hale gelir ve çatlak ve delikler oluşturabilir. Yeni bir çizgi gerektiren bile çökebilir ve böylece Ankara Tuvalet Açma hizmetine ihtiyacınız olur.

Tuvalet tıkanıklığı Açma Fiyatları

Video Görüntüleme

Ankara Tuvalet Açma konusunda eğitimli uzmanlarımız, kanalizasyon hattınızı incelemek ve yardıma ihtiyacı olan alanı belirlemek için en iyi teşhis video inceleme araçlarını kullanır. İster kök büyümesi, yağ, yabancı bir nesne, isterse kanalizasyon hattının korozyonu olsun, Ankara ANKATEM Tesisatçıları, Ankara konutlarının bakımını yaptığımız onca yıl boyunca her şeyi gördü. Sorununuzu dakikalar içinde değerlendireceğiz. Monitörünüzde Ankara Tuvalet Açma probleminizin sebebini göstererek, durumun en üst noktasında olduğumuza ve mümkün olan en iyi çözümü sağlayacağınıza güvenebilirsiniz.

Hidro-jet

Borularınızın durumunu değerlendirdikten ve tıkanıklığı belirledikten sonra, uzmanlarımız genellikle tıkanıklığı gidermek için bir hidro-jet kullanacaktır. Bir hidro-jet, 3,000 ila 8,000 PSI arasında herhangi bir yerde, çok yüksek basınçta suyu tutabilen bir hortumdur. Kanalizasyon hattına yerleştirildikten sonra, hidro-jetimimiz çoğu atık, tıkanıklık veya döküntüyü borunun iç kısmından çıkararak ve belediye hattına indirerek kaldıracaktır. Ankara Tuvalet Açma hat temizlendikten sonra, ne kadar küçük olursa olsun, çatlaklar ve delikler için incelemek için çok daha iyi bir pozisyondayız.

Bir hidro-jet amatörler için değildir. Doğru deneyime ve eğitime sahip bir profesyonel kiraladığınızdan emin olun. Çok fazla basınç tesisat altyapınıza zarar verebilir ve daha fazla sızıntıya ve hatta su hasarına neden olabilir. Ankara’daki profesyoneller, bu tür işleri gerçekleştirmek için gereken doğru eğitim ve deneyime sahiptir.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firmaları

Kanalizasyon hattının değiştirilmesi çok pahalıdır. Kanalizasyon hattınızı açığa çıkarmak, evinizden ayırmak ve yeni, korozyona dayanıklı borularla değiştirmek için saatler hatta günler gerektiriyor. Topraklama ekipmanına ihtiyacınız olacak ve çoğu durumda beton ve / veya siyah üst kısımdan kriko çekmeye ihtiyaç duyacaksınız. Bazı durumlarda, kanalizasyon hattı bile binanın temelinin altında yer alır! Böyle bir çalışmaya başlamadan önce, uygun maliyetli bir alternatif olmadığından emin olmanız gerekir. Ankara’da bir kanalizasyon hattını değiştirmek için gerekli personel ve ekipmana sahip olmasına rağmen, bu zaman ve masraftan tasarruf etmeyi tercih ederiz. Birçok durumda, Ankara kanalizasyon hattınız kazmadan içinden düzeltebilir. Doğru teknolojiyle, kanalizasyon hattınıza kapsamlı bir temizlik yapabilir, tüm kökleri sökebilir ve kanalizasyon borusunu en son teknolojiye sahip Epoksi reçineyle hizalayabiliriz. Reçinesini uyguladıktan sonra, sıkıştırılmış havayı, her ne kadar küçük olursa olsun, reçineyi her bir çatlağa ve deliğe iterek, çizgiye zorlarız. Reçine kuruduktan sonra, astar yeni bir kanalizasyon borusu olarak işlev görür. Daha az sürtünme ile, atık ve saç çizgisinden daha kolay geçer. Ve hat hava geçirmez olduğundan, kökler içeri giremez ve sorunlara neden olabilir. Eski boru, çürümesine rağmen, yeni olan için atıkları daha etkili bir şekilde taşıyan koruyucu bir kabuk sağlar.

Neden Ankara Tuvalet Açma İçin ANKATEM’i Aramalısınız?

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma firması ANKATEM, mükemmel müşteri hizmetleri sunmak için olağanüstü bir üne sahiptir. Tesisat teknisyenlerimiz bilgi, eğitim ve müşteri hizmetleri becerileri ile ilgili sürekli bir değerlendirme ile kontrol edilmektedir. Herhangi bir zorluğu karşılamak için evinize veya ofisinize ulaşıyoruz. En yeni teknolojiye sahibiz ve mevcut en iyi uygulamaları sunuyoruz. Ankara Tuvalet Açma, tüm işimizde mükemmellik için çabalamaktadır. Bizi aradığınızda ekibimiz hızlı, saygılı ve bakımlı olacaktır. Temiz bir çalışma ortamı oluşturacağız ve evinize veya ofisinize saygı duyacağız. Tam bir iş yapıyoruz ve hızlı çalışıyoruz. Müşteriyi mutlu tutmak operasyonumuz için çok önemlidir ve tatmin olana kadar durmayacağız. Kanalizasyon yedekleri, ev sahiplerinin karşılaşabileceği en kötü problemler arasındadır. Kanalizasyon suyu tuvalet drenajı, küvet tahliyesi veya lavabo tahliyesinden nasıl geçebilir? Ankara Tuvalet Açma gerekir mi? Banyodaki sıhhi tesisat armatürlerinin aynı ana kanalizasyon hattına boşaltılması veya beslenmesi yaygındır. Bu nedenle, eğer bir tıkanıklık varsa, bu ana drenlerden kanalizasyon suyu ortaya çıkabilir. Kanalizasyon hattı yedekleri evinizde birçok soruna neden olabilir ve hasarların onarımında çok fazla paraya mal olur. Bir hat veya borunun kırıldığı her an, evinizin zeminleri, duvarları, dolapları, demirbaşları ve mobilyalarına zarar verme potansiyeli mükemmeldir.

Kanalizasyon yedeklemelerinin bazı yaygın nedenleri şunlardır:

 • Ağaç kökleri büyük bir problemdir. Genellikle borulara doğru büyürler, çatlaklar veya delikler oluştururlar.
 • Daha eski bir eviniz varsa, bozulmuş hatlar veya kanalizasyonlar kırılabilir. Boruların bozulması, ağaç köklerinin, çalıların veya diğer maddelerin kolaylıkla delinmesini ve sonuç olarak hatların kırılmasını kolaylaştırır.
 • Tuvalet kağıdının aşırı yüklenmesinden veya tuvalete boşaltılmaması gereken diğer nesnelerden bir çizgi tıkanabilir.
 • Tıkanmalara ayrıca saç, gıda, gres, sabun döküntüsü ve atık su borusu için olmayan diğer katı malzemeler neden olur. Zamanın yüzde 90’ından fazlası, tıkanıklığın sebebi, hattın düzgün bir şekilde bakımının yapılmaması ya da bakımının yapılmamasıdır.
 • Bazen bir şehrin sıhhi ana hattı bir tıkanıklık meydana getirebilir ve zamanla tespit edilmezse, kanalizasyona kadar kanalizasyonun evinize geri dönmesine neden olabilir. Bu genellikle yavaş bir süreçtir, problemi değerlendirmek için bir profesyonel aramaya zaman ayırmanızı sağlar.
 • Çok ağır veya çok miktarda yağmurdan sonra, hatlar aşırı yüklenebilir ve geçici bir yedeklemeye neden olabilir.

Kanalizasyon hattında bir sorun olduğunda nasıl anlarsınız? Ankara Tuvalet Açma için en yaygın işaretler şunlardır:

 • Bir tahliye ya da tuvalet tesisatından su desteği.
 • Kanalizasyonlardan gelen bir guruldama sesi.
 • Bazen yedekleme tuvaletin altındaki mührü kırar ve su tuvaletin etrafında bir sızıntı olarak gösterecektir.
 • Yavaş akan kanallar.

Kanalizasyonun evinizin zorlanmış veya merkezi klima sistemi ile temas kurduğunu düşünüyorsanız, temizlik için bir profesyonel çağırmak çok önemlidir. Kanalizasyon, hastalığa neden olabilecek kirleticiler, virüsler ve bakterilerle doldurulur.